Найчастіші запитання

Реєстраціяgo
Як зареєструватися go Для реєстрації на сайті PointLoto1 потрібно ввести свій e-mail або номер мобільного телефону (потрібно ввести код з смс), придумати пароль, після чого ознайомитись з умовами використання сайту, підтвердити, що Вам є 21 рік та натиснути «Реєстрація».
Скільки можна створювати облікових записівgo Згідно з нашими правилами на сайті PointLoto1 можна мати лише один обліковий запис. Повторні спроби зареєструватися будуть вважатися порушенням правил, облікові записи будуть заблоковані разом із коштами на рахунку.
Профільgo
Не можу увійти до свого профілюgo Якщо не вдається увійти в обліковий запис, оскільки забули пароль, то Вам потрібно перейти до розділу «Відновлення пароля». Якщо втрачено доступ до номера телефону або пошти або інша причина, зверніться до служби підтримки. Ми працюємо цілодобово.
Як змінити або відновити парольgo Для зміни пароля необхідно перейти в особистий кабінет і знизу буде поле «Зміна пароля». Щоб відновити пароль, перейдіть до форми «Відновити пароль» і введіть дані.
Як підтвердити номер телефонуgo Щоб підтвердити номер телефону, потрібно ввести код із смс, надісланого на Ваш мобільний. Якщо SMS не надходить протягом 15 хвилин, зверніться до служби підтримки.
Як підтвердити поштуgo Щоб підтвердити свій e-mail, перевірте поштову скриньку. Звертаємо увагу, що часто листи потрапляють до папки «СПАМ».
Як змінити номер телефону чи поштуgo Для зміни номера потрібно написати нам на [email protected] з електронної адреси, до якої прив'язаний обліковий запис. У листі вкажіть, що потрібно змінити номер із … на …. Обробка запиту може тривати до 48 годин. Зазначимо, змінювати номер частіше, ніж раз на 60 діб, заборонено.
Депозитgo
Як поповнити ігровий рахунокgo Для поповнення рахунку потрібно перейти до Меню-Депозит, далі вибрати зручний спосіб оплати, ввести суму та перейти до оплати. При виникненні проблем наша служба підтримки завжди рада допомогти Вам.
Проблеми при поповненні Можливо, спрацював ліміт на карті. Будь ласка, перевірте, яке обмеження встановлено на використання коштів для оплати в інтернеті. Також перевірте правильність введених даних (номер картки, термін дії та CVV).
Вивести грошіgo
Як вивести грошіgo Для виведення коштів слід створити заявку на виплату. Зробити це можна в особистому кабінеті розділу «Виведення грошей». Виберіть платіжну систему та введіть суму.
Умови виведення грошейgo Для виведення коштів необхідно виконати умови відіграшу, якщо такі є в отриманому бонусі. На стандартні депозити у нас є мінімальний вейджер х1.
Що таке Point і як їх обмінятиgo Point – це внутрішня валюта сайту, яку ви можете отримати в рамках спеціальних промо-акцій, турнірів або розіграшів. Обмінювати Point можна в особистому кабінеті в розділі (Баланс-Обмін Point), курс обміну на гривні становить 2,5 Point = 1 грн.
Бонусиgo
Які є бонуси go Ми маємо бонус на депозит від 10%, фріспіни за реєстрацію, бездепозитний бонус, бонус до Дня народження, ВІП-пакет.
Не отримав бонус, що робитиgo Усі бонуси нараховуються автоматично після виконання умов, описаних у конкретному бонусі. Якщо у Вас виникнуть запитання, зверніться до нашої підтримки.
Як активувати go Бонус активується автоматично після його прийняття від однієї до десяти хвилин.
Що таке відіграш бонусуgo Відіграш (вейджер) – це сума ставок, яку потрібно зробити гравцеві, перш ніж вивести виграш. Якщо вейджер бонусу х10, то при депозиті 10 грн потрібно в автоматі загалом зробити ставок на 100 грн.
Верифікаціяgo
Навіщо потрібна веріфикаціяgo Верифікація потрібна для підтвердження особи та перевірки віку гравця (має бути 21 рік мінімум), а також для перевірки дублів акаунтів.
Як пройти верифікаціюgo Для проходження верифікації в Pointloto1 необхідно надіслати нам свої документи (цивільний паспорт, ID-картка, права або закордонний паспорт), а також РНОКПП. Зробити це можна через спеціальну форму у кабінеті гравця.
Онлайн чатgo Якщо у Вас залишилися питання або виникли проблеми з роботою сайту, оператори нашого чату підтримки готові відповісти протягом 24 годин кожен день!